I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Život

20. listopadu 2013 v 15:20 | Agie*
Zuřivost mnou proudí o stošest. V poslední době mě dokáže opravdu naštvat jakýkoli náznak provokace,vytýkání,vlastně mě dokáže naštvat cokoli,kdokoli. Je to jakobych dokázala na světě vnímat jen to špatné,bolestivé a radosti přehlížet. I přes to,že si to uvědomuju,nedokážu to ovlivnit,změnit,ztlumit. Zkrátka mě svět teď možná už nevidí jako hodnou,vždy milou slečnu,co si nechá věčně srát na hlavu a jakékoli záležitosti a problémy ráda,bez keců vyřeší za vás. Spíš působím výbušně a občas mi připadá,že kolem mě lidi chodí po špičkách,abych náhodou neměla nějakou připomínku,abych se netvářila otráveně. Vždyt já to tak nechci. Přetvářka pro mě vždy byla hračka-taková neodmyslitelná jednoduchost,nutná k žití.
"Zmůžeš největšího nepřítele, ovládneš-li vlastní hněv."
angry, bitch, bitches, calm
Abych si ale pořád nestěžovala,sdělím vám něco z mého aktuálního života. Kromě toho,že se v poslední době chovám naprosto nemožně zažívám i pozitiva. Zejména co se týče studia a mé praxe. Ve škole mám prospěch v lepším průměru,jdou mi jazyky,často najdu i něco,co si ráda poslechnu a přiučím se. Zkrátka už to není jen nutné zlo. Na praxi jsem maximálně spokojená, nenudíme se,máme nabitý program,pořád se dozvídáme něco nového. V poslední době cvičíme masáže(ať už zad,obličeje,dekoltu,nebo šíje),líčíme se,máme pedikúru a všichni jsme natěšené na předvánoční kurzy. Se školou jsem zkrátka spokojená. Problém mi dělá jen společnost a mé soužití s ní.
Jsem dva měsíce ve vztahu. Pro mě je to neuvěřitelný rekord,vždy jsem chtěla být spíš sama,mít své souromí,svůj klid a hlavně svobodu a teď se vážu. Vždyt sama nevím,jestli to vůbec chci. Nechci nekoho zbytečně tahat za nos,je to tak bezohledné. . Prostě ještě vydržím a uvidím,co se bude dít,jestli třeba vážně budu chtít být vázaná s někým,kdo mě ani nedokáže pořádně vyslechnout,pořád by chtěl mít slovo,s někým kdo by chtěl být pořád jen zalezlý v posteli se zataženými žaluziemi!
LP v poslední době nemůžu vypustit z hlavy. A tak jsem si samozřejmě nemhola odpustit něco pěkného od nich.
Tak se mějte tak,jak si to jen představujete-nejlíp a těšte se na svátky tak jako jáUsmívající se.
A abych nezapoměla. JAK SE MÁTE VY?
Agie*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

You´re stronger than you think ! ))