I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Říjen 2013

Vše,co lze říci.

20. října 2013 v 18:15 | Agie*
Nejprve se chci omluvit,pro případ,kdyby následující úvaha nedávala smysl. Abych to uvedla na správnou míru, jsem ještě trochu zhulená. Cítím tep svého srdce-ŽIJU.
Dále a to zejména-chci se omluvit za to,že jsem se v poslední době nevěnovala absolutně čas mému blogu,zejména mým oblíbeným blogerkám. Nevím na co se vymluvit. Mám méně času než obvykle a zkrátka jsem si chvílemi myslela,že se bez blogu bez problému obejdu. Dnes už vím,že potřebuji vyplivnout kus své duše do tohodle možná marného článku.

Mam novinky- zasraný množství novinek, kterými vás hodlám zahltit. Jsou dobré i špatné. Nějak tak se to vynuluje. Ty dobré užívám, špatné se snažím přehlížet a nemlouvat si,že to je jen zlý sen- iluze!
Změnila jsem se,ač to může znít jako prostý výmysl, možná jako snaha o větší zajímavost článku- můžu vás ubezpečit,ač se tomu možná těžko věří,nejedná se o klam. Jsem jiná. Dlouho jsem toužila stát se upřímnější,otevřenější,stát se mrchou(v očích ostatních. Nemůžu říct,že jsem jako znovuzrozená-naprosto jiná bytost,to ne. Stala jsem se pouze upřímnou a tím pádem méně oblíbenou a co je na tom zasraně boží?! Vůbec mě to nezajímá,příjímám veškeré následky.
Našla jsem někoho,koho jsem tak dlouho neštastně hledala. Někoho,o koho se můžu bezstarostě opřít. Ano,snažím se tím říct,že jsem zadaná,at to zní klidně k smíchu,jak to sem cpu. Mě je úplně jedno kdo si to čtě. Nevím jestli miluju,v očích mám stále člověka,kterého jsem tak tuze milovala. Možná ubližuju sama sobě i jemu a chybuji. Třeba se ale ukáže,že se dokážu odpoutat od minulosti!
Můj velectěný otec se k nám pravděpodobně bude po nějakých sedmi letech opět stěhovat. Nemám co k tomu říct,chce se mi z toho zvracet a brečet,ale najít sílu k tomu,abych řekla NE nedokážu-aha tak si přiznejme že s tou upřímností to až taková výhra nebude. Hah,prostě tohle je zasranej život.
Myslím,že už netrpím těmi depresivními chvilkami,které se mě v jednu dobu drželi při patách ve dne v noci. Asi bych měla být naprosto spokojená . . .
DIE BITCH DIE.
Agie*

You´re stronger than you think ! ))