I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Srpen 2013

Charakter

10. srpna 2013 v 20:54 | Agie*
Po dlouhé době jsem pátrala po něčem novém. Hledala jsem online horoskop,nebo čtení z ruky,ale stejně jsem nakonec skončila u zjištění charakteru podle barvy očí.
Tak se posmějme, tohle jsou MODRÉ oči.

Tito lidé umí velmi dobře manipulovat s jinými lidmi. Jsou také dobří umělci. Životního partnera by měli vyírat instinktivně a pouze z čisté lásky. Vztahy mezi modrookým a šedookými osobami se často rozpadají, protože se chtějí navzájem převychovávat.

Ačkoliv si mnozí přejí mít modré oči, lidé s modrýma očima obvykle nebývají v životě ti nejúspěšnější. Tito lidé se příliš nezabývají svou kariérou a většinou jsou hodně citliví.

Lidé s modrýma očima bývají často romantičtí a silně citově založení. V mezních situacích se spoléhají mnohem více na intuici než na logiku a jednají spíše impulzivně než uváženě a promyšleně. Nejsou ani příliš kritičtí a nemají rádi rozebírání věcí do hloubky.

Obecně jsou modroocí lidé hodně citově založení a plaší. Příliš se neprojevují vůči svému okolí. Lze říci, že nejsou moc společenští a těžko navazují a udržují vztahy s lidmi ze svého okolí.

Jakmile si však jednou zvyknou na okolní společnost, stanou se vřelejšími. Přesto ale nejsou schopni navázat dlouhodobé přátelství. Rodina a láska jsou pro ně velmi důležité a v této oblasti je v žádném případě nelze považovat za povrchní.

blue eyes

Ačkoli těmhle stupiditám tolik nevěřím, tak je pravdou, že jsem se v několika ohledech našla.

Jestli jste zvědaví,mrkněte se na svůj charakter - ZDE

Someone new - about him

10. srpna 2013 v 20:45 | Agie*
Jak jsem již zmiňovala, poznala jsem MOJÍ zásluhou někoho nového. Někoho mně tak odlišného, že nechápu, jak si můžeme rozumnět. Zvláštní to pocit. Pár dní nevidím kluka,kterého už nějakou dobu mám hrozně ráda a hned se zakoukám do jiného.

Zakoukám / překlad
- líbí se mi,jak vypadá a zároveň ho trochu považuji za svůj vzor, k lásce ale NEdochází

Jak jsem říkala,každý jsme z jiného těsta. Jsme jako noc a den, nebo štěně a vlk. Nemáme nic moc společného.
Jaký je on? Je odvážný, do jisté míry sebevědomý, nenechá si srát na hlavu, jde za svým snem(přes všechny překážky), nepřizpůsobuje se ostatním a z narážek od ostatních si vůbec nedělá,každopádně je hrozně hodnej:-).
Jaká jsem já? Jsem paranoidní, nesebevědomá, falešná, naivní. Nikdy bychom k sobě nezapadali jako pár. Je výrazná osoba,která nenamlouvá lidem sračky,jen aby se jim zalíbil,je prostě jiný a nestydí se za to. Nabídl mi tanec, tak doufám že přátelský, nic jiného po něm ani nechci. Nechci to skazit.

black and white, couple, cute, dance, light

Agie*

S-kore

10. srpna 2013 v 20:28 | Agie*
Tak se vracím k mému oblíbenému depkařskému raperovi ( vlastně k jedinému,kterého poslouchám) .
Proč? Mívám zase svoje otravný chvilky,kdy mě nic nebaví,nemám se čemu smát,k smrti se nudím. A kde sebrat při odvykačce dobrou náladu? To nejde kámo.

Tak tady je.

Nesnášim zoufalej pláč, pomalu nabíjím zbraň
Bude to bezbolestný, to ti přísahám
Pomalu zamířím cíl, hajzl umírá
Červená barva otevírá cestu do pekla

Agie*

Someone new

7. srpna 2013 v 11:11 | Agie*
Poznala jsem nového člověka. Něco jsem pro to udělala a teď se známe, tak dlouho jsem po tom toužila-vyjádřit mu můj obdiv. Známe se důvěrněji,než s mojí nejlepší kamarádkou. Bavíme se o věcech o kterých se s nikým na světě nebavím,protože se nebojím. Nebojím se,že to roznese,ani že se bude na můj účet smát. Věřím mu. Navíc mě od něj odděluje pár kiláků,viděla jsem ho jen párkrát v životě,bylo to jako ve snu. On je jinej,já jsem jiná. Můžeme si podat ruce. Vím toho o něm víc než dost,i jeho jsem si moc připustila k tělu. Nemiluju ho,miluju někoho zcela jiného,to víte. Ale je to něco jako můj potenciální nejlepší kamarád,kterému můžu svěřit jakékoli tajemství.
friends
Agie*

news//

1. srpna 2013 v 14:40 | Agie*
Je Srpen a jak jsem slíbila,jsem tu.
Jsem šíleně unavená a nechtějí se mi psát novinky. Dobře,možná bych je i ráda napsala,kdyby byli nějaké vážně pozitivní. Jdu na to-pro vás.
  • Zjistila jsem že nepřestanu milovat,ani nenávidet. Každým dnem je ta láska intenzivnější. S láskou zároveň i nenávist.
Když jsme se s M. jeden den na dovolené pořádně rozpovídali,řekla mi rozdíl mezi mnou a její kamarádkou(která mě očividně nemá ráda-ani já jí ne). Prý,že kdybych já měla příležitost mít něco s jejích klukem(tím po kterém kurva dlouho toužím!),odolala bych,protože taková prostě jsem,zatímco ona už se s ním dávno vyspala. Jen jsem tiše přikyvovala a doufala,že nepozná můj ztracený výraz. Nepoznala. Pro přesvědčivost jsem dodala "musela bych se ze sebe poblejt,kdybych něco takovýho udělala" - v tom jsem ani nelhala.
  • Když jsem s rodinou,mám šílený nálady. Takový ty nechutně depresivní,nemám se z čeho radovat,cokoli mě rozhodí a mám pocit,že mě nikdo nebere vážně,zatímco mě odsuzují. (prosím,ať jsem jen paranoidní).
Vrátila jsem se z dovolené s M. a spol. Docela jsem se těšila domů,přestože u vody to bylo uno perfecto. Netrvalo dlouho a měla jsem svůj první hysterák. V tu chvíli se má člověk chuť zabít. Nemůžu být prostě dlouho doma,působí to na mě příliš depresivně.
  • Přestávám kouřit.
Zkurveně to leze do peněz,je mi z toho až do breku,že jsem závislá na něčem takovým! ( pořád lepší než jet v nějakém svinstvu)
imperfect thoughts *-*
  • Nikdy nedostanu to(ho),po čem(kom) opravdu toužím. Poznám mu to v očích. Možná by se jednou vydal špatnou cestou,ale jsem si jistá že by to rychle změnil a vše napravil. Je rád za to,co má.
"Dáme trojku?"
  • V klidu jsem si popíjela a pokuřovala vedle osoby,která mě mohla zabásnout(:-D). Dokud jsem se nedozvěděla,že jde o těžkooděnce-pak se člověk nemůže ani v klidu nadechnout! Jo a polila jsem mu jeho zkurveně pěknej mobil!
"Víš,že ten vedle tebe je velitel **** policie ?"
"To si děláš prdel?!!!! Teď si nemůžu v klidu zakouřit,natož ještě pít!"
  • Chci na sobě něco změnit. Jak vzhledově,tak chování.
Kouření,účes,nebo i tu pitomou výbušnost.
  • Mám pocit,že ztrácím staré přátelé (ano,ty nejlepší).
K tomu není co dodat. Zkrátka hodně zvláštní pocit.
  • Snažím se najít si někoho,v kom bych mohla najít oporu. Nemůžu pořád viset na něm,koukat na něj zoufalýma-prázdnýma očima a nekonečně(navíc i zbytečně) čekat. Jenže se mi nedaří!
  • Přiznávám,že asi prožívám vrchol puberty! Moc jím,brečím,ale málo přemýšlím.
blue, red, white, fashion, flower

Chci vědět i vaše novinky.

Jak si užíváte prázdniny a vše kolem nich?

Agie*

You´re stronger than you think ! ))