I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Leden 2013

Sail*

30. ledna 2013 v 20:08 | Agie*
Anooo.Neříkám nová závislost,ale každopádně je to můj společník na cestu autobusem domů i ze školy,společníkem při cestě do města i za kamarádkou,společník pro špatnou náladu. Ahhhhh, jen poslechněte sami. Tuhle písničku jsem objevila teprve nedávno,při nekonečné hodině výtvarky mi jí pustila kamarádka a hned bylo líp! Takže si určitě poslechněte,doufám že se trefím do vašeho gusta!:-))

V neposlední stránce se chci omluvit za neaktivitu na svém blogu,v poslední době je toho moc. Takže se omlouvám všem,kteří alespoň trochu můj blog baví(pokud se to tak ještě dá nazvat) a především mé milované Miss Madness a Thanatos,které ze srdce obdivuji.A .. Slibuji že přidám pokračování té splácaniny.
Teď už zbývá jen hluboce rozjímat nad touto KURVA dobrou muzikou)).
Btw : To video . Rrrrrrrrrrrrrrrr<33. I can't stoooop ! :3
Agieee*

Slepá naivita/story/

21. ledna 2013 v 18:11 | Agie*
Vždycky jsem si myslela že jsem docela normální lidská bytost, ale mýlíla se,nebo jsem si to alespon myslela. Poslední dobou se začínám cítit tak nějak...jinak-to je to správné slovo. Jako kdybych měla úplně jiné vnímání než normální člověk. Jakobych viděla svět v milionech odstínech a střídavě také černobíle. Jako kdybych viděla všechno jen z té špatné stránky. Jako kdybych měla schopnost číst myšlenky a ovlivňovat činnost lidí i jejich rozhodnutí.Ale je to asi jen pocit,že každý dělá věci tak,jak chci já. Vždycky jsem se snažila nebýt arogantní a neříkat lidem,jak se chovat. Nechovala jsem se k nim upřímně.
Proč mluvím o trablích,když zrovna jím marcipánovou berušku s dortu ? Připadám si trochu hloupě,ale musím uvažovat nad sebou,svým životem a na tom,jestli má vůbec smysl. Tak přeci jen. Dnes žiju už skoro čtvrt století-dobře,přeháním.
Jsem naivní,jestli si myslím,že bude všechno najdenou jako.. v pohádce.Chci se cítit normálně,nechci mít zničující život,špinavou minulost,budoucnost a vlastně i přítomnost a .. nechci být sama,tak moc sama. Chci vědět kým,nebo čím jsem,proč žiju,chci vědět jestli je pravdou že žijeme jen proto,abychom zemřeli. Chci si být jistá,že žiji z nějakého vyššího důvodu,kvůli nějakému účelu !
Svěr takový,jaký jsme si ho vytvořili má dnes mnoho tváří. Není to jedincem,je to námi,jako skupinou,jako lidstvem.Jsme v prdeli,můžeme si za to sami,jsme sami...
Co to melu. Stručně -
Svět je v prdeli,my jsme v prdeli.
awesome, bedcover, cake, colorfull
#Tobecontinued
Shit.

Vr.

21. ledna 2013 v 17:35 | Agie*
Opilci. No,tahle fotka mě každopádně zaujala jak to ve vztazích je doopravdy. Co dokáže jeden podělanej(není myšleno špatně) seriál . No jen tak dál:)!
Damooooooon a nadržený Stefan<3

Hahah.

18. ledna 2013 v 21:33 | Agie*
Týden v pytli a zbývá už jen čtrnáct(dlooooooooooooooooouhých) dní do jarních prázdnin. Ani nevíte jak se těším.
Po týdnu stráveném na lyžích se cítim vyhuleně,s kocovinou ale taky naplněná nějakou tou novou energií. Všichni si ohromně stěžují,jaké to bylo náročné,že se s prominutím po*erou bolestí zad a kolen-chovaj se jak starý báby do hajzlu. Sakra jak často máme příležitost strávit čas na horách-v takovém dokonalém místě Česka!? Já teda takovou příležitost jen tak nemám.Ten čerstvej(špindlovskej) vzduch mě naplnil. Ok vracím zpět,jsem unavená a popíjím monster,ale prostě..stálo to za to)!

Skéro,skéro,skéro.No to je zase jiná kapitola.
Jo a zítra jdu na ples,tak mi držte palce,ať dobře dopadnu!:)
Taky něco chystáte?
Ahhhhhhhh,to je zas náladička,jdu si na cigárko a vy si povinně užijte víkend:)!
Wanna u(.

#Predator

8. ledna 2013 v 16:24 | Agie*
Potřebuji se k tomu vrátit.
wolf, jaws, predator, anger, teeth
Povahově byl jako oni . . .
black, black and white, bro, cold
Ostražitý,opatrný,zákeřný,nenápadný.
blood, wolf
Samotář . . . Krvežíznivý.
Ale on neměl svou smečku,teda alespoň jsem o ní nevěděla.
cat, eyes, feline, leopard
Ty zelené.Akorát o mnoho výraznější zorničky,miliony odstínů zelené.Pro mě nepopsatelné.Povaha vlka,oči šelmy-kočky.
For Thanatos<33

You´re stronger than you think ! ))