I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Prosinec 2012

Sen,jako skutečný

31. prosince 2012 v 21:12 | Agie*
Předem upozorňuji že nejde o povídku,ale o skutečnost,teda zdali se to tak dá nazvat.
No nechci to "jakoby" zbytečně dramatizovat,ale tohle sem potřebuji napsat. Abych nezapoměla,co pro mě tahle noc znamenala. Neumíte si představit ten pocit. Možná i pocit odevzdanosti.Teď k věci.

Včera jsem spala u kamarádky,no super. Trochu napitý,trochu zhulený a vodnice za sebou co víc si přát. Po tomhle všem už bych nečekala nic,než bezesnou noc a bolehlav(:D). Okolo třetí hodiny,hned po zkouknutí dramatického Chuckyho(nevím,jestli to píšu správně,ale kdyžtak "čaký":D) jsme šli spát,okolo osmé už jsme totiž museli lézt z postele a letět na bus. Strašně se mi motala palice a tak jsem nechtěla nic jiného,než usnout za pár minut. Povedlo se!

Teď už si jen vzpomínám na ten děsivý sen. Krásný,děsivý a vzrušující(moc to do sebe nezapadá,ale to je to jediné co cítím). Kde začít. Bylo léto,všude bylo krásně,okolí jen zářilo svou čistotou a pestrostí,cítila jsem se nádherně,protože většinou si léto nekonečně užívám,tak jsem si asi musela ten chvilkový sen pořádně vychutnat. Ležela jsem v trávě,okolo mě spoustu lidí z mého života. Byli jsme v parku, ve městě,kde jsem toho strašně prožila a nějakých pár let jsem tam bydlela. Tudíž krásný pocit vrátit se tam aspon na pár minut. Vedle mě byl někdo,koho určitě znám. Něco mezi chlapem,ale přeci jenom klukem. Krásný,hnědooký,tmavovlasý a příjemný. Za boha si nemohu vybavit s přesností o koho šlo,vím jen že ho určitě znám. Ať už z filmu(připomínal mi chlapíka z tvd,který dělá do Bonnie),nebo z reálu.
Najednou jsem se na něj otočila,nevím proč z jeho krásných očí se stali děsivé,bohužel o to krásnější. Oči šelmy. Nádherné oči. V tu chvíli jsem ale cítila jen strach a vpálila jsem mu,ať na mě tak nekouká,že mě děsí. Ano,v reálu bych se zachovala asi jinak. Ty oči vidím ještě teď ,nejradši bych o nich psala celý odstavec,ale koho by to bavilo číst,že?:D
Pamatuju si,jak ta "bytost" začala zabíjet,mé nejbližší. Všechno jsem to viděla,jako kdybych sama vraždila. Jako kdybychom byli nějak propojeni. Tak promyšlené zabíjení,obdivovala jsem to za což se upřímně stydím.

Co to bylo sakra za sen? Já nevím,možná to bylo tím nekvalitním hororem,možná to bylo alkoholem v krvi,možná to bylo pouze mou divokou představivostí a ač ten sen nemusí znít tak zajímavě,nezapomenu.

fake love*

26. prosince 2012 v 13:41 | Agie*
Sakra,sakra,sakra.
quotes, girl, love, text, life
Nechci se tak cítít,tak proč ! ?

Darkness

23. prosince 2012 v 15:52 | Agie*
Ptal se mě,jestli něco cítím. Samozřejmě. Mé soustředění v tu chvíli bylo příšerné,až se stydím. Nepochopila jsem jeho otázku. Myslel to jako nějaký pocit,jestli z něj cítím nějakou temnotu,sílu a nenávist. Poznala jsem to až z jeho děsivého pohledu. Po poležení otázky jsem řekla,že cítím vůni skořici a zastyděla jsem se.Ale jen krátce. Jemně se mi dotkl paže,asi abych jsme byli spojení a najednou jsem to ucítila. Šel z něj strach. Vytrhla jsem se mu a otočila jsem se k němu zády. Cítila jsem jeho pohled,jeho dech,jeho strach. Jen těžko jsem skrývala oprávněné slzy,nešlo to zastavit.
Naprosto nevhodně jsem vytáhla cigaretu a v kabelce jsem dala dohromady i pár sirek. V téhle situaci mě opravdu nic inteligentnějšího nenapadlo,jedině utíkat. Nekonečně. Bála jsem se,strašně moc. Nechtěla jsem to na sobě dát znát,ale moc dobře jsem věděla,že tmá schopnost to ze mě vycítit.Já měla dřívě schopnost číst myšlenky,nevím kdy,kde ani jak jsem o to přišla,ale nemůžu se ubránit tomu divnému pocitu. Nemám se jak bránit,nemůžu se ani schovat. Jsme někde,kde to nedokážu pojmenovat. Okolo sebe cítím jen temnotu a zášť.
afraid, black, damn, dark
Chtěla bych se teď stát holubicí a jen tak zbaběle uletět. Nevím kdo to přede mnou stojí a má touhu zabít mě,roztrhat mě na kusy a vystavit si jako trofej pramínek mých temně černých vlasů. Vím jen,že to není lidská bytost. Bohužel,kříž s sebou opravdu nenosím,nikdo mě nenaučil věřit v boha,ale teď když vím,že existuje zlo,musí býti také dobro. Na kolenou prosím a hledím k nebi,vidím jak si mě ten hajzl vychutnává. Chce ze mě vysát všechnu energii. Nechci mu to dovolit,ale nedokážu to ovlivnit. Už ne. Najednou vidím úplně něco jiného. Nebo snad někoho jiného ? Už nevypadá jen jako obyčejný lidský tvor,vypadá jako krvežíznivý predátor,co mě touží dostat do pekla. Dostal mě. Cítím horkou krev,srdce mám až v krku,proto dokonale vím,že pomalu umírám. Tep je pomalejší a pomalejší a já už vím,že už ve svém životě nedokážu nic jiného než ubližovat lidem. Nemůžu se ani omluvit. Byla jsem stvořena pro smrt.

Se slzami v očích se zeptám:"Co jsi?". Poslední výdech a konečně se cítím dobře. Je mi teplo. Nic mě nebolí.

Půlnoční

21. prosince 2012 v 15:28 | Agie*
Ani nevíte jak se letos těším na vánoce!!!)
Nádherná,doslovná. Všichni-bez rozdílu si užijte Vánoční svátky a probuďte se živí a zdravý ze Silvestra:D.

Na(ne)štěstí umírám

21. prosince 2012 v 14:52 | Agie*
Alohaaaaaa,jsem konečně tady. Začnu omluvou pro mé milované blogerky(Miss Madness,Mieko),za svou delší neaktivitu. Zapoměla jsem se zmínit a nebo ozvat,že asi nějakou dobu nepřijdu,ale tenhle týden byl opravdu tak tak. Jsem ráda že jsem vše stihla(balení dárků,úklid,hádky a usmíření). Prostě příprava na Vánoce jak má být:D. Doufám,že si vás usmířím takovou smutnější povídkou,protože musím se přiznat,že i mě samotné chybělo vypsat se. Teď,o Vánočních prázdninách snad budu mít více času na blog. Snad se vám bude povídka o smrti líbit.

O svém životě už vím dlouho,že nestojí za nic.Vždycky jsem si říkala,že by bylo lepší být mrtvá,než prožívat svůj zkažený život. Přesto bych se ale nikdy nedokázala zabít. Bojím se smrti,jako čert kříže. Každý den sním o tom,jaké by to bylo,kdyby všechen ten stres skončil,ale někde jsem slyšela,že sebevraždou se dopustíme největšího hříchu,který lze spáchat,že pak prý už není jiná možnost,než jít do pekla.Hahah,vždycky jsem se tomu smála,ale teď když jsem zoufalá nevím,čemu věřit.
Někdo by se asi mohl divit,že zrovna člověk jako já by se chtěl zabít,nebo přinejmenším že o té smrti tak často přemýšlím. Lidé o mě říkají že jsem malá,úspěšná mrcha. Jo a často o sobě také slýchám,že jsem děvka. Oni o mě vědějí hovno ! Vidí mi snad do hlavy? Čtou mi myšlenky? Vědí jak se ve skutečnosti cítím já? Nevědí nic,ani to,jakou jsem měla minulost.

Když mi bylo asi osm let,přesně si na svůj věk nepamatuju,táta s mámou se rozvedli. Jo,byla jsem pro ně asi jen děcko,které nic necítí,ale přesto se má o sebe postarat samo. Slýchala jsem hádky o penězích,o podvedení se,které se táhly třeba až do půlnoci. Sem tam padaly facky,slýchala jsem i maminčin zoufalý pláč a tátu jsem viděla k nepoznání,když přišel opilý domů.Šlo vidět,že si ani jeden z nich neuvědomoval,jak mi to může v budoucnu psychycky ublížit,třebaže budu mít nízkou sebedůvěru. Věřím,že kdyby věděli jak mě to v budoucnu ovlivní,chovali by se tehdy úplně jinak,ale přesto jim musím poděkovat za své zasraně smutné dětství.Nakonec jsem asi mohla být ráda,že to všechno skončilo rozchodem.Často jsem doma zůstávala sama až do noci,můj pláč nikdo neslyšel,moje zoufalé volání o pomoc.

Připadalo mi,že jsem si vyvíjela rychleji než ostatní,což mohlo být i výhodou. Chovala jsem se občas dospěle,až ze mě šel strach. Ostatní se mi snažili vyhýbat jak jen to šlo. Za to vám taky děkuji . S časem to začalo být horší a horší,i když bych čekala,že v dospělosti už budu vyrovnaná. Nic takového se nekoná. Chci zoufale zemřít !!!
Je mi dvacet let a jsem těhotná s kdo ví kým,občas si říkám,jestli do mě sám ďábel nevpravil to utrpení.To nechtěné díte.Teď jsem asi potvrdila,že jsem děvka. Ale já jen nechci,aby to ve mě trpělo tak jako já.Nikdo neví,jak se cítím. Jak jsem zoufalá z toho,že bych to dítě tak ráda zabila. Dítě i samu sebe.
Zítra jdu na kontrolu,kde požádám o interupci.Nebudu si pak tolik vyčítat všechno tohle.Mám obavy,že mě můj doktor nezve hříšnicí a neznabožkou,svírá se mi žaludek,od včerejška jsem nic nejedla,jen jsem kouřila jednu cigaretu za druhou a samozřejmě jsem nezapoměla na sklenku čisté whiskey s ledem. Anooo,já vím ubližuji děťátku. Doktor mi najednou oznámil tak zvláštní zprávu. Zprávu,která mi vše tak ulehčí. Aniž bych cokoli cítila,umírám na nádor štítné žlázy. Jaká to úleva. Do očí se mi vedraly slzy a doktor mě smířlivě obejmul. Kdyby tak věděl,jak moc mi to ulehčil.Že pláču štěstím.Konečně si nemusím nic vyčítat,zemřu já i dítě, a nemužu to nijak ovlivnit teď už se nebojím. Už se těším jak si pro nás přijde ta temně černá smrt,jak roztáhne svá nekonečné křídla a vezme nás s sebou. Teda alespon tak si jí představuju já.

I find that idea totally repugnant.

12. prosince 2012 v 16:35 | Agie*
rousjuice | life is a conversation ®
Nic víc,nic míň "madrfakrs" :P.

Ch.Aguilera

12. prosince 2012 v 16:30 | Agie*
Dokonalost.
Jediné,vystihující slovo.


Dexter,oh my darling!

11. prosince 2012 v 16:17 | Agie*
Mluví ze mě čistá naštvanost. Musím darovat ještě alespoň jeden článek mému miláčkovi Dextříkovi(ach,ona je tak trapnáá.).
S jeho novou,v tuhle chvíli už bývalou přítelkyní Hannah,ano Debora udělala své,aby zabránila jejich vztahu.

Proč ? Příští pondělí mě čeká poslední díl sedmé řady a zase roční čekání na osmou,poslední řadu a ani nechtějte vědět,co jsem zjistila. Včera jsem koukala na předposlední díl a samozřejmě jsem se ze zvědavosti koukla na ukázky z posledního dílu. To jsem neměla !!!:D Ano,ten můj miláček se nechá zatknout a to čistě jen kvůli pomstě muži,který zabil jeho matku(dobře,to je skara dobrej důvod).
Miláček !

Metaaaaaaaal.

10. prosince 2012 v 16:24 | Agie*
Gangnam atyle v trochu jiném,lepším podáním:D! Zasmála jsem se u toho a navíc. Tato verze mi tolik neleze na nervy,tak by jí do hajzlu mohly hrát v rádiích:D. Doufám,že se líbí !!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OIbNkvjzrY0

Dresden

8. prosince 2012 v 17:58 | Agie*
Uhhhh,slíbená fotka pro Miss Madness z "vánočních trhů".
Těžko se mi to přiznává,ale fotka je od kamarádky,nepovedla se mi jediná nemázlá fotka,ale musím se přiznat,že se mi tam strašně líbilo:).Potkali jsme tam pár tříd z každého koutu ČR,ty světýlka a docela pěknej výběr! Takže dárky na Vánoce jsou obstarané!:D Juch. Ale musím říct že ty NĚMCI jsou pořádně neslušný svině. Zima,zima,zima a bolest nožičeeek:(,ale za tu atmosféru to stálo))
By : Gáb

You´re stronger than you think ! ))