I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Listopad 2012

Ztracená duše

30. listopadu 2012 v 23:57 | Agie*
Dnes ráno jsem se probudila úplně jinak. Neobvykle,nevšedně,avšak krásně. Připadala jsem si nádherněji než kdy dříve. Víte,zaslepilo mě to. Můj vzhled. Moje duše byla rozervaná. Nezbylo z ní nic čistého. Krásného. Koukala jsem se na sebe. Mé rty byli plnější,krásnější . Dovolila bych si říci dokonalé. Až se za to stydím. Temné oči,šla z nich cítit bezdušnost. Byla jsem oblečená v tom nejkrásnějším korzetu,který kdy svět spatřil. Možná přeháním,ale já jsem dokonalejší neviděla. Nikdy. Nedokážu si to vysvětlit. Jak se můžu ze dne na den probudit tak krásná? Tak neuvěřitelně krásná... Vždyť ještě včera..No,co bylo vlastně včera !? Vyděsila jsem se a najednou jsem ucítila tu prázdnotu. Nezbylo ve mě ani trochu soucitu,lásky a lidskosti.

Mám dvě možnosti. Prosedět celý den v tmavém sklepě. Zírat do zdi a přemýšlet,co bude dál. Při pomyšlení na mučení v tomto proradném koutě,kde vždy prožívám své nejošklivější deprese se mi chtělo zvracet. Další možnost byla vyrazit ven a užívat si zdánlivě normální den. Mohla bych přece poznat,jestli se na mě opravdu změnilo něco zásadního. Jestli jsem opravdu tak jiná,jak to cítím. Jestli moje srdce někdo nadobro vyrval z mého slabého,bledého těla a zahodil ho do nekonečného oceánu. Ano,druhá možnost mi v tu chvíli přišla moudřejší. Kdo ví,třeba i byla moudřejší. Posuďte.

Vyrazila jsem ven,tak krásná. Voněla jsem levandulí. Parfém od mojí matky. Nebo mám snad říct od maminky ? Je to jen parfém. Kdo by to pro svou dceru neudělal ! Můj přítel na mě čekal na kraji lesa,kterému se říkalo "kouzelný kout od nás". Milovala jsem ho. Ne mého přítele. Ten les jsem milovala intenzivněji než dříve. Měla jsem chuť podívat se na každý kout tohoto místa. Na každý strom,na každou bylinu a každou srnu. Můj přítel mě zastavil od snění. Chytil mě za paži a něžně mě pohladil. Bylo mi to nepříjemné,jak nikdy. Odstrčila jsem ho a podívala jsem se mu do očí. Vyděšeně uskočil.Ani se mě nemusel na nic ptát,věděl,že se něco děje. Přišel mi tak otravný. Zase se ke mě přitiskl a tentokrát nezaváhal a políbil mé rty. Pevně jsem je stiskla a našla jsem v sobě všechnu mojí zlobu. Strčila jsem do něj,spadl prudce na zem. Tentokrát nezaváhal a rozzuřeně vyjekl: " Co se s tebou do hajzlu děje?!" . "Nezkoušej na mě tenhle tón,nech mě na pokoji,nechci tě.Nechci tě takovýho jaký jsi. Přeslazený,nudný a stereotypní -takový ty jsi !",vylétlo ze mě,ačkoli jsem takto nikdy dřív neuvažovala.

Odcházel-pomalu,zhrouceně ale zvládl to. Má jediná myšlenka byla,že mě stejně nemiloval. Vlastně mi ho vůbec nebylo líto. Našeho vztahu. Byl o ničem . Chci,aby ten člověk neexistoval. Nebo v ještě lepším scénáři,aby se přizpůsobil mému momentálnímu já. Bezcitná bytost,co má touhu zabíjet. Ale kdo vlastně jsem ?

Snoooooow

30. listopadu 2012 v 19:01 | Agie*
Radost, nebo zloba ? Štěstí, nebo snad znechucení ? No jistěěě,chumelí). Jak jsem se již zmiňovala,sníh nemám ráda a vůbec. Zimu celkově. Ale ! Jedno velké ale tenhle první druhý letošní sníh má něco do sebe. Nějaké kouzlo . Kouzlo změny mojí náladu na takovou,kterou vlastně ani moc neznám). Je to docela divnej pocit. Každopádně mě tenhle sníh konečně vtáhl do reality ! Ty krávo !!! Musím nakupovat dárky. MONEY,MONEY,MONEY. Sakra kam mizej? Žeby cigaretky ? Nevadí,na pár drobností mi ještě zbyde,pro milované nějaké pěkné osobní dárečky:). Dárky přece asi nejsou jediné kouzlo štědrého večera,nebo jo ? Rodina pohromadě je pointa. Ahaaaaa,my nejsme rodina pohromadě,D. No,zvyk je zvyk.ŠTĚDRÝ VEČER NASTAL,KDYŽ JSEM DOMA CHLASTAL♫.

Abych nemlela jen o těch Vánocích,ze kterých je mnoha z nás nervní řeknu věc,která mě dnes dokázala vytočit. I když to opravdu není žádná tragedie . Ráda píšu,což se možná dalo poznat z toho,že sem docela často házím povídky(vlastní). Anoo,dnes byl ten osudový den kdy jsme psali slohovku. Já si jí vybrala na téma "tohle se nemělo stát" (taková klasika no). Chtěla jsem si s tím dát práci,aby text dával dokonalý smysl ,aby měl zdravou dáku napětí a hlavně originalitu slov i textu jako takového. Psala jsem a psala a vyšel ze mě vlastně docela obyčejný text,bez větší zápletky,ale přece jen mi to přišlo pěkně napsané. Třídní nás ale nezapoměla znervoznovat a povídala,kolik minut nám zbívá(nedivila bych se kdyby odpočítávala na sekundy). Dopsala jsem text na zkušební papír a zbívallo asi 15 minut(z původní dvouhodinovky) a já musela zoufale přepisovat "naostro" ,samozřejmě,dodělala jsem to tak do poloviny a naše milá paní třídní mi nepřidala ani minutku.Takže z mé vysněné slohovky se stala nepovedená patlanina:D. Ale NO STRESS !

christmas walks, snow, street, christmas
Teď jsem byla na cigaretě a musím říct,že není nic lepšího než doběhnout domů a dát si zelenej čaj s citronem).
Agieee*

True story,bro !*

28. listopadu 2012 v 17:23 | Agie*
No joooooooo,klasika holky ! A ne snad? Já bych řekla,že se nikdy tvářim mnohem hůž,až psychopaticky!:D

Outfits//

26. listopadu 2012 v 15:56 | Agie*
Jasně,ne že by bylo zrovna počasí na tohle ale luxuuus. Můžeme si dovolit připomenout si kus léta. Chci ty časy. A já si stěžovala na tepla,ted mi mrzne prdelka. Ale to tak je vždycky,překvapivě:D!

Agiee//

Vrať se nohami na zem,blbko!

26. listopadu 2012 v 15:42 | Agie*
Zní to skoro jako nadpis od nějaké záludné povídky,ale tentokrát nee. Potřebuju se vypsat,vypsat svoje pocity a svoje "deprese".V nadpise se vám snažím naznačit že v poslední době jsem byla tak moc naivní. Až neuvěřitelně. S tím je konec. Možná. Snad. Ani se mi nechtějí říkat detaily,mám takový podezření..

Radši se vyjádřím ke dnešku ! Horší pondělí jsem dlouho nezažila. Včera jsem šla spát po půlnoci,ráno v pět jsem kvůli praxi vstávala. Parádička. Šla jsem na autobus skolo v mikrospánku,ani cigáro jsem nestihla(:D). Od praxe jsem čekala tak trochu relaxace,poležím si,odpočinu se a odereaguju se.Třeba zahodím ty nesmyslné myšlenky. To těžko ! Nebyl člověk,kterej by mě dnes nenasral. Spolužačky,učitelky,mamka !!! Dneska byl protivnej snad celej svět. Nebo jsem snad byla já ta protivná a vnímala jsem negací je? Nevím. Každopádně skaženou náladu mám dost.

Jak jstě si užili víkend?( Musím se pochlubit,já po dlouhé době perfektně,ale jsem taaaaak moc unavená).
angry, depressed, done, quotes
Když si to po sobě čtu znovu,dozvídám si,že jsem naštvaná kvůli úplnýmu NIČEMU. Wtf ? To chce cigaretu.
Mějte se krásně,miluju vás. Zdravím Miss Madness !

Happyyyyyyyyyyyyy.

25. listopadu 2012 v 20:17 | Agie*
Lidi ! Nový dessign. Sakra komu za tohle vděčím ?!

http://beautiful-insanity.blog.cz/

Ano,téhle báječné blogerce! Nikdy jsem neměla normální design,nikdy jsem neměla pěkný design a teď? Co víc si přát ?! Ona mi vyrobila MM layout))))))! Vážně bych ti měla poslat nějaký zpropitný za tohle:D!!!Doporučuji jí všem.
Děkuju Ti mooooooooooooooooooc
!!! Miss Madness !!!

What the f.

23. listopadu 2012 v 15:11 | Agie*
No čumteee . Co to poslouchám za sračky ? Počkat,oni to nejsou sračky. Marpooooooooooooooooou<3 . Jebu vám na to,že je to starý oposlouchaná a kdo ví co ještě !
Jen si to užívat )
,)))))))))

Ask me:D!

20. listopadu 2012 v 17:25 | Agie*
Na svém reálném fejsu bych se neodvážila něco takového zaregistrovat,ale že jde o blog,jdu do toho:). Ptejte se na cokoli,nejlépe ohledně blogu a mýho života,na extra stupidos otázky neodpovídám:D;)

http://ask.fm/Agieee

Be free . How ?

18. listopadu 2012 v 17:06 | Agie*
Cítím se být uzavřená. Teď to nemyslím duševně,ale fyzicky. Nevím jestli se to dá pochopit. No přijde mi,jako bych celý svůj život byla uzavřená v málé rezavé kleci. Jako bílá holubice. Ale já . Chci se cítít jako bílá labuť,která volně pluje po křišťálově čisté řece,vždy si vybere tu nejkrásnější,jen aby se cítila dobře. Nepomyslí na to,jak se musí cítít obyčejné sýkory či holubice. Co to plácám ? Tahám do svého života ptáka z každého kouta světa ? ! Jak se můžu přirovnávat k holubici? K tak krásné,sněhově bíle holubici? Jsem pitomá pubertální děvka,co si myslí,že když má na týden zaracha, je uzavřená a mučená ! Zasloužila jsem si to. Copak okrádat vlastní matku jen kvůli alkoholu a cigaretám je normální ?! V dnešní době,s dnešními dětmi ano. Stydím se. Ani jsem se neomluvila a zamýšlím nad sebevraždou ? Co by na to moji blízcí asi řekli ? Ta pitomá holka si za to mohla sama,nač jí oplakávat.
bitch, die, funny, quote
A tak běžím do ložnice,za matkou,která se utápí v alkoholu. Musím zařídit,aby se znovu nadechla. Matka poznala,že moje omluva je upřímná a hrnuly se jí slzy do očí.Dojalo to i mne. Nevlatní otec přišel z práce a když se dozvěděl,že mi matka snížila trest,vlepil jí facku. Ve snaze bránit jí jsem ležela na zemi,po tváři mi stékala kapka krve. To si nemohlo ujít naše perverzní kotě,které celé roztřesené přiběhlo a očistilo mě. Nezní to infantilně? Cítím se jak děcko,co nepochopilo význam života. Jako bych všechno vnímala tak spomaleně a dětinsky. Jako bych mohla za matky smrt. Můžu a proto té zrůdě dovolím více. Utopit mne v matky krvi. "Jen si posluž cvoku ! Chcípnu s hrdostí,že jsem se nebála a s potupou,že jsem nechala ublížit ti matce ! Ty nechutná perverzní nulo! " . Náhle ucítím tvrdý úder. Nedokážu si už nic čistě vybavit.Už asi nikdy. Jedině mou nesmyslnost života .

Lana Del Rey

18. listopadu 2012 v 15:41 | Agie*
Jooo,prostě vášeň. Texty,vzhled a osobnost.

You´re stronger than you think ! ))