I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Říjen 2012

Story about..nothing.

30. října 2012 v 20:21 | Agie*
Je tma. Už je po půlnoci. Bojím se tmy,neusnu a koukám z okna. Jediný co mě těší je obloha plná hvězd a v nevyčíslitelné dálce krásně zářivý měsíc. Ten pohled je krásný,ale skoro všední. Nikdo z nás si neuvědomuje nic,nebe je pro nás jen věc. Nedokážu popsat pocit který mám. Koukám takhle už dobré tři hodiny. Pálí mě oči,potřebuju spánek,ale usnout nedokážu. Musela bych jít spát za světla,abych se neděsila,co ve tmě přijde. Utíkám před sny,které se mi ještě nikdy nesplnily.Přesto jsou vždy tak děsivě reálné,že mám strach znovu zavřít oči. Bojím se smrti. Věčný spánek. Prý jen těla,duše nezemře nikdy. Bojím se,že je to lež. Že po životě bude mučivá a nekonečná smrt. Nekonečná neživost. Píšu jak kdybych byla opilá,nejsem věřte mi. Rozednívá se a já se pousměji.

Je čas jít spát. Cítím se jako zvíře,které v noci loví a za dne odpočívá,nabírá energii na delší lov. Přestávám cítit svůj dech a klidně usínám. Musíte si říkat,že jsem blázen. Vždyť kolik hodin denně naspím? Možná dvě tři hodiny. Jak pak asi vypadám? Věřte mi,zvykli by jste si. Vždyť jsem pořád jen člověk,který vše schová pod nevinný úsměv a tmavý make-up.

Fap,fap.

30. října 2012 v 13:54 | Agie*
Hm,chuťovka!
sex, friends, bw, cute, couple

Shoes*

29. října 2012 v 19:35 | Agie*
Nojo,tak jsem narazila na jedny krásné botky ! Tak říká se tomu Heels,ale nebudu tady přehánět s těmito názvy,už jednou to byla moje chyba!:D
alternative, black and white, fashion, fashiuon
Třeba-jednou !

Detachment

29. října 2012 v 17:54 | Agie*
Detachment neboli Oddělen(http://www.csfd.cz/film/282520-oddelen/) . Pro mě nádherný,smutný film. Ano,je to drama tak co čekat? Vstupuje to až do docela bizardní reality z prostředí školy i rodiny. Doporučovala bych to zkouknout zkurveným učitelkám(jako naší třídní),kteří ke své třídě nemají žádnou úctu,nic k ní necítí. Pro ně jsme jen malý parchanti. Nenávidím to a jsem ráda za každého optimistickýho učitele. Dodá to alespoň trochu elánu ,abychom se na všechno nevysrali. Tenhle film mě upřímě docela zasáhl(jsem měkota). Kdybych se na to koukala sama,asi probulím celej film.


Michael C. Hall alias Dexter

28. října 2012 v 19:41 | Agie*
Ano,tak jsem vybrala zase pár chuťovek od mého miláčka. Nová série mi připoměla,to co už nebylo tak silné. Samozřejmě-má platonická láska(:D). Je starší,ale pořád je sexy ! Samozřejmě,jeho filmová povaha si mě omotala kolem prstu. No,nebudu to rozmazávat on je tu nejdůležitější:D.
i need another chance to live

Edge of desire.

Michael C. Hall Daily
<33

TVD

27. října 2012 v 18:52 | Agie*
Největší sexouši !
<3333333333333333333333333


První sníh,ďáblův hřích .

27. října 2012 v 12:11 | Agie*
Řekla bych že název článku je docela výstižný!:D Ano,mám toho po krk,každý rádoby chytrý "fejsbukář" už si to napsal na zeď. Držím v sobě vztek,copak nemáme okna,abychom se sami koukli?:D Každopádně,napíšu to alespoň sem. Popravdě ? ze sněhu nemám radost. Zima,divný nálady,mrznoucí ruce pří vychutnávání si cigaret,promočené boty a v neposlední řadě taky Vánoce. Těším se,i ne. Jasně,dárky. To je ono ! Rodina se o vánocích pěkně sejde u stolu . No to jsem zvědavá !Píšu stručně,jako v poslední době často. Nemám moc času,omlouvám se:(.
art, beautiful, bird, branch
Agie*

Dosud nenalezený smysl života.

26. října 2012 v 14:34 | Agie*
Prý už jsem byla od malička malá uplakaná coura . Nemůžete uvěřit,že mi tuhle větu řekla moje vlastní máma ? Je to tak . Bolelo to a nedokázala jsem to jen tak přehlédnout. Odešla jsem od ní,k babičce . Nebylo jí to líto,často jsem jí sledovala,jako nějaký maniak a vždy se smála. Vypadala šťastně- možná proto,že se mě zbavila. Nemám kromě matky nikoho,jen babičku o kterou se starám spíše já,než ona o mě. Mám jí ale ráda,ona je můj záchytný bod.

Za pár týdnů jsou vánoce. Víte,jak si lidé dělají starosti,aby to všechno stihli,aby na někoho nezapoměli. Ano,já si takové starosti nedělám . Nemám nikoho. Dárek pro babičku už mi leží ve skříni. Díky tomu,že nemusím kupovat dárek kdekomu,mohla jsem si dovolit jí koupit starodávné hodiny. Babička nenávidí moderní věci. Její baráček voní starším dřevem a hnilobou. Už jsem si na to zvykla. Jsem si jistá,že tímhle dárkem jí vyrazím dech .

Vánoce. Všichni se na ně tak těší ! Já je nenávidím od svých pěti let,kdy mi zemřel táta. Vánoce bez něj neměli smysl. Z matky se stala alkoholička a ze mě jen malé,zoufalé stvoření,které hledá dosud nenalezený smysl života. Teď už je z toho máma venku,ale neumíte si představit,jak se ke mě chová. Nenávidí mě a já jí. Přinesu pod umělý,pavučinami obmotaný stromek velký balík s popisem "babička". Osmažím řízky a udělám trochu bramborového salátu,jak je to v naší "rodině" zvykem . Na pánev hodím i posoleného kapra. Slavnostně prostřu pro dva,jak kdybych si domů zvala nějakého přítele-ba ne,jen já a babička.

"Babii! Všechno je připravené." zavolám směrem k ložnici s docela dobrou náladou. Nic se neozývá. Jsem smutná. Babičce je asi zase blbě. Nesu jí večeři,aby jí nezchladla. Čeká mě šok,zůstanu stát mezi dveřmi jak opařená.Babička leží na zemi . Přestanu cítit ruce. Rozbíjící se talíř o podlahu udělá nepříjemně otupující zvuk. Běžím k babičce. Necítím tep . Ano,právě teď jsem ztratila svůj poslední smysl života.

beautiful, blue, eye, grandma, photography

Sexy,sexy,sexy !

24. října 2012 v 19:39 | Agie*
No jo,zase chuťe O.o
Tak tady jsem vybrala jednu chuťovku pro nás-holky. Alespoň podívat se můžem:P!
attention whore, dumb tool, guy, sexy body, sexy boy

Quotation[0,03]

24. října 2012 v 19:36 | Agie*
Tak jsem po dlouhé době přidala nějaký ten citátek. Snažila jsem se vybrat trefný a pravdivý,ovšem někdy je vše uplně jinak.
love, love quotes, love sayings, sayings, quotes

You´re stronger than you think ! ))