I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Září 2012

Drahý bože.

30. září 2012 v 16:05 | Agie*
No možná to zní slabošsky,ale já bych takovou schopnost taky chtěla mít:-D.
Půlka našeho města už by měla pěkný internetový moncly:-D.
Agie*

Pokračovat,ale proč?

26. září 2012 v 16:23 | Agie*
To je zprávička,že? Pokračování po tak strohém ukončení. Byla jsem naštvaná a nemyslela jsem. Založila jsem i nový total anonymní blog a zoufale jsem čekala na jediný komentář,pochvalu,nebo alespon na návštěvnost nad 5 lidí.Ne,nicz toho se po celý měsíc neuskutečnilo a mé slabé nervy to prostě neudržely,musím se vrátit sem.

Novinky?

Jsem na střední. Bála jsem se tak moc. Nejen,že bych mohla být jediná kuřečka,ale tak jsem se bála,že nezapadnu(musím lidí trochu znát,abych se rozšoupla,zkrátka nejsem komunikativní typ).První dny mě zabíjeli. Nuda,smutek,panika. V pátek jsme ale odjeli na adapťák a zde se všehno obrátilo k dobrému.Téměř ceá třída kuřáků.Co víc si přát,v mé pozici kuřačky. Nenarazila jsem zatím na nějakou extra "pipinu",ale to víte,není to ani ideál. Většina je na intru a mají společnuá témata,zážitky..To já ne.Vycházím z přítomnosti a nezabývam se typama - no looooool,to byla prdel !!!

Ano,trapky tam máme.Nevyspělý čubičky,co se tleměj sebemenší kokotině.Z nich se mi občas zvedá tlak.Myslela jsem,že to ale dopadne hůř.Na to,že jsem nikoho neznala to dopadlo dobře.

Jak jste začali školní rok Vy ? -.-

You´re stronger than you think ! ))