I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Srpen 2012

Návštěvnosti na piču,nálada na piču,nasrat a končim

14. srpna 2012 v 10:12 | Agie*
Končim s blogem.Otázky?

Protože ty víš,že moje nervy prasknou tak rychle jako vejce padající na zem !

9. srpna 2012 v 12:00 | Agie*
Upřímě ? Mám všeho dost. Byli jsme u těch prarodiču(trapný výraz) a vlastně bylo všechno fajn ! Nikdy jsem si to tam tak neužívala tak,jako teď,když už se začínám chovat trochu dospěle. Přesto se tam stalo ale až moc záporů,kdy jsem si se slzami v očích vlezla na záchod. Byly to blbosti,přísahám opravdové blbosti,co mě rozhodili. Nemůžu uvěřit,že kvůli takovým věcem,co se tam odehráli jsem brečela. Bylo tam tolik záporných věcí,jako že děda je na tom špatně,babička v jednom kuse brečí a ráno,když si myslí,že ještě spíme se hádá s dědou o tom,že už dál nemůže. Ne,já brečím kvůli obědu,nebo kvůli ignoranci na mou osobu,kvůli zmenšování mé osoby. Měla jsem ze sebe udělat trochu dospělejší.Zatímco jsem ze sebe udělala to protivné děcko,které sebou tahají jen navíc. Víte co?! Nasrat(teď už bych k tomu dodala jen větu: "Já už nemusím nikomu nic dokazovat !Chápeš to?Seru na vás"",ale tu větu nedodám,jelikož to není pravda-věta od S-coreho) ! Momentálně se cítím dobře,až na pochroumané EGO,na což jsem zvyklá,jsem úplně v pohodě. Příště si dám pozor na chování pubertálního děcka .

Z Jižních Čech od babičky,jsme jeli na Moravu(Jiižní,jak jinak),kde to bylo vážně výjimečné-krásné ! Tolik vinic .. Víte,nikdy jsem na Moravě nebyla a nikdy jsem o její kráse nepochybovala,ale tohle bylo něco nádherného. Ochutnala jsem tamnější vína(domácí) a je to uplně něco jiného než u nás,na středu Čech.

before i die, grape, perfect bucketlist, vineyard, wine

Tak zase čau !

2. srpna 2012 v 22:07 | Agie*
Zítra brzy z rána jedem k vzdáleným prarodičům(pardon,že to píšu tak staromódně). Těšila jsem se,opravdu ano. Chystali jsme se,že pojedem od nich do Rakouska-kousek vzdáleného. Zklamala jsem se. Zjistila jsem se ségrou,že starší sourozenci a známí nás tam nechtějí,nepotřebují. Ne,že bych neměla babičku s dědou ráda-opravdu mám,ale přeci jen.. Představujete si snad krásnější výlet než pět dní jen se sestrou a prarodičemi ? Asi těžko no. Ale třeba to bude fajn a užijeme si hezký dny. Přeci jen,oni taky nejsou nesmrtelní,takže je můžem vidět naposled a nebudeme si muset vyčítat,že jsme s nimi nestrávili dostatek času před smrtí.Pardon za pesimistické kecy,ale já takhle prostě občas myslím. No,uvidím tetu a strejdu,slípky a taky kupu koček(k těm mám slabost,bohužel u prarodičů nás kočky nesnášej !),prarodiče..Co víc si přát?

Nicméně článek jsem napsala proto,abych upozornila,že tu asi týden nebudu,tak abyste se nedivili,že jsem nějak neaktivní.
Užívejte prázdnin,Agie*

Recenze řasenek,aneb jako to vidím já.

1. srpna 2012 v 19:15 | Agie*

1)Rimmel Extra Super Lash Mascara
Tato řasenka mě příjemně překvapila cenou a jelikož si nemůžu dovolit řasenku za tři stovky šáhla jsem po této. Nějakou dobu fungovala jak má,prodlužovala řasy a já jsem byla nadšená-po krátké době však řasenka úplně vyschla a nepomůže jí už vůbec nic. Z vítězných pěti hvězdiček tuto řasenku hodnotím dvoumi **.
2)HyperStretch Mascara
Touto řasenkou jsem byla obdarovávana sestrou a moc mě to netchlo,mám jí asi měsíc a funguje jak má.Prodlužuje a vydrží celý den,aniž by byla voděodolná.Lze jí sehnat v Oriflame časopisech,na netu a možná i v drogériích.Jsem s ní velmi spokojená,proto tato řasenka dostane čtyři ****.
3)Fleur de Santé Couleur de Fleur Mascara
Řasenka od tety.Řasenka byla skvělá,moje řasy vypadali hustší a delší a také sytě černé.
Bohužel funkce řasenky pracovala jak má asi dva měsíce,takže bych ji nedoporučovala a šáhla radši
po nějaké zaručené kvalitě.Této řasence dávám tři ***.

4)Voděodolná objemová řasenka Oriflame Beauty-Black
A je to tady! Moje nejoblíbenější řasenka je tu. Tato řasenka neuvěřitelně prodlužuje a odděluje řasy ! Na řasách se jen málokdy udělají fufliky. Tuto řasenku se nebojím vzít do vody,jako ostatní voděodolné řasenky,které jsem doposud měla.Řasenka drží kde má a proto se nemusím bát,že až vylezu z vody,budu vypadat jak po kalbě.Řasenku rozhodně doporučuji a nemohu jí dát jinak než pět *****.

Máte taky zkušensti s nějakou z nich?

 

If you want me,come and get me !!!

1. srpna 2012 v 18:11 | Agie*
Proberte se kluci !!!
Když holku chcete sakra tak strašně,dojděte si pro ní a nepište jí sms tipu - Přijeď počkám na tebe na autobusáku beruščičko♥!!! To mě dokáže doslova nasrat! Ano,chápu,kluci jsou buhužel stvoření s o mnoho menším mozečkem a nedokážou pochopit,že je to MALINKO trapné. Moje rozčílení nezná meze!!!Ahojda
Ahoj:-)
Stále čekám a ty nikde

V hlavě mi běží prosté - Are you sure,you are normal ? ! Odpovím občas stroze-nemám čas.
Tenhle kokot mě dokáže opravdu vytočit a měla bych dokázat říct mu NE !
On nejenže zdraví jako kokot(Ahojda),ale taky nedokáže psát smysluplnou řečí.
To já kurva čekám,ne ty !!!
What the hell is going on ?


Jsem tak rozčilená,až jsem vzrušená ! Na tuhle písničku bych se teď rozeřvala přez celej barák !!!
Neuvěřitelně hloupý podraz/pokr./

1. srpna 2012 v 14:39 | Agie*
Jsem unavená ze včerejší párty a také mám v prde*i kloubky na rukách. Ráno vtrhne do pokoje matka." Co ta tu chce?! "ptám se sama sebe a nevěřícně koukám. Říká mi,at seběhnu dolů,že tam na mně čeká oběd. Asi si myslí,že nepoznám,že se něco děje. Obyčejně si dám oběd třeba o půlnoci a všem je to jedno. Sednu si ke stolu s očkekáváním,co se děje. Matka to na mě vypalí rovnou a bez okolků,což mě příjemně překvapí.
"Dozvěděla jsem se o tvé pověsti,zlato..Nejsem z toho zrovna šťastná."."Jak se mi opovažuješ říkat zlato?! Nezajímáš se o mě 16 let a teď jsem pro tebe zlato? Já tě snad žádám o to,aby se ti moje pověst líbila? Ne,tak co po mě sakra chceš? Moje věc!".Jen na mě zírá a já si říkám,že jsem to asi trochu přepískla.Jediné co mě v tuto chvíli napadá,zbalit se a odejít.
Moje kufry zely prázdnotou,jelikož jsem nikdy nedostala to,co chci.Matka kouká a pláče.Odcházím.Vždyť mi je do hajzlu 16 let,jak můžu jen tak odejít a připojit se k místím bezdomovcům?!Stane se z děvky snad nula ? To nedovolím! Radši se zabiju,než aby moje kariéra skončila.


Blog (NE)úspěšně 5 měsíců.

1. srpna 2012 v 14:08 | Agie*
Pro mě je to úspěch mít blog tak dlouho,nikdy mi tolik nevydržel..
Bohužel moje návštěvnost je úplně na nic a když už někdo zavítá,jen málokdo z nich se vyjádří k mojim článkům.Nechám si blog.Teď půjdu na střední a chci sem psát novinky,zážitky a také utrpení z nové školy.Sama jsem na to zvědavá a musím si svoje pocity někam zapsat a ačkoliv si myslím že na deníček v sešítku jsem malá,tak blog je ideální.
Chci ale poděkovat těm,co se můj blog líbí- mému milovanému SB http://psycho-barbie-vampire.blog.cz/ ,tam zavítejte určitě oceníte krásu jejího vyjadřování a pro milovníky TVD tu bude dvakrát tolik novinek. Končím.Je to asi všechno,co jsem chtěla říct-vlastně ještě jsem ráda,že jsem se ještě nesetkala s větší kritikou,za to velké DĚKUJI !A aby vypadal blog trochu jinak,změním design-jsem odhodlaná!:-D

Vlastnoručně napsané:-DD !

S-Core

1. srpna 2012 v 13:57 | Agie*
Čau děcka,
Jste také faninkou milovaného S-coreho? Já jsem. Miluju metal,ano-často jsem mu ale nevěrná s tímhle borcem:-).Te'd když je mi 15 let,začala jsem se o něj zajímat o něco více a zjistila jsem,že už dávno před dvěmi lety jako S-core skončil.Šokovalo mě to,ale jeho songy existují pořád,ne?Dokonce vycházejí nová alba.Moc se v tom nevyznám,ale zřejmně má skupinu a sobě si říká VX? Jeho nové písničky prý stojí za nic,já nevím,já poslouchám jeho klasiku a nechci si nechat skazit chuť něčím jiným.
Tady je jeho vlastní článek o tom,že skončil z roku 2010- http://bandzone.cz/score?at=news
Na této facebookové stránce se dozvíte víc než dost informací a novinek,i jeho videa na téma,které jsou luxusní- http://www.facebook.com/tvojehvezda

You´re stronger than you think ! ))