I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Červenec 2012

Líčení,účesy

31. července 2012 v 15:11 | Agie*
Rozhodla jsem se přidat na svůj blog nějaké nápadité(i obyčejné) líčení,případně i účesy-dejme tomu na párty.
Snad ispiruju.
beautiful, girl, girly things, make up, make-up

Užít si prázdniny,to si stále opakuji.

31. července 2012 v 14:47 | Agie*
Ale proč si je sakra neužívám tak,jak bych si představovala? Nemám moc možností povyrazit si a když už jo,vlastně se mi nechce.Je to mnou,nebo kým sakra ? Mám pocit zbytečnosti,prázdnoty. Třeba dnes budu sedět celý den doma i když bych sakra mohla jet do jiného města a trochu si užít s kamarády. Nikdo se ale sám neozve. Kdžy už se ozvu já,nedostane se mi odpovědi.

SO, FUCK IT !

fuck, fuck it, note, quote, typography
Omlouvám se,že sem přidávám článek o hovnu,ale taková už sem.Stejně si to nikdo nepřečte.

Selah Sue

28. července 2012 v 20:59 | Agie*
Miluju tuhle zpěvačku-doslova.Je krásná,už pohled na ní mě dělá šťastnou.Když si k tomu pustím ještě její muziku,je to nádhera.Mladá a talentovaná-to je ona.Letošní rok byla dokonce na RFP.


Neuvěřitelně hloupý podraz/pokr./

28. července 2012 v 20:50 | Agie*
Po včerejším dovádění jsem spokojená.Byl to snad můj nejlepší úlovek.Koukal na mě tak oddaně.Nevěřil v to,že jsem opravdu taková,jaká je má pověst.Spletl se.Ano,užila jsem si to s ním,ale miluju ho snad? Ani zdaleka.Proto se dnes vetřu na párty jedné krávy,co si říká "oblíbená".Jdu tam jen pro novou kořist,nic jiného od tohoto večera ani nečekám.

Vejdu a cítím se jako v záři reflektorů..Všichni na mě civí-do jednoho! Zase ten slastný pocit slávy.Když mě uvidí oslavenkyně,hrozně zuří,což mě naplňuje krásným pocitem.Letí se slzami v očích na záchodky a za ní jde jakýsi klučík positý nechutnými výrustky.Zamířím k umělému baru a dám si pár panáků rumu.A ejhle-na čtvrtého panáka už mé pozve sympaťák s modrýma očima.To si nechám líbit.Opiju se do nálady a dělám nepřístupnou.Vzrušuje to mě i jeho,cítím to na jeho rozechvělém těle.

Romantický taneček.To jen,aby se opravdu chytil do pasti.Po pár minutách už jsme na záchodcích a zkoušíme opravdu zvláštní polohu,kdy cítím,že se mi zachvilku asi vykloubí koleno! Udělal se příliš brzo na to,abych se obtěžovala mu dávat číslo-babiččino,jak jsem již zmiňovala.

Po tomto nepovedeném sexu jdu hledat dál.Vidím seniora-nebojte tak zoufalá nejsem,to už si radši vystačím sama.Aha tak nic,ta ubulená kráva mě vyhazuje z její "fantastické" párty.Před tím,než vypadnu s tohodle zabitého večírku,vrazím jí facku a zdáli se krmím pohledem na její krvavý frňák.Zase ten pocit.Teď mě všichni zabodávají pohledem a vrhne se na mě štíhlá bloncka s dvojkama.Hezčí než já,proto jí musím přeprat.Ještě než se ke mně stihne natáhnout,leží na zemi.Teď už můžu odejít.

Outfits with bralets.

19. července 2012 v 17:13 | Agie*
Bralety-odvážné,svůdné,krásné.Já bych osobně nějaký bralet chtěla-nejlépe květinky.Pár outfitů s nimi pro inspiraci.
Užijte si léto s bralety! (http://www.luxurymag.cz)

Kalhoty s potiskem? I ty se dají skvěle skombinovat.

19. července 2012 v 17:11 | Agie*
Leopard
Troufnete si na kalhoty s potiskem? (http://www.luxurymag.cz)
Flowers
Troufnete si na kalhoty s potiskem? (http://www.luxurymag.cz)
Retro
Troufnete si na kalhoty s potiskem? (http://www.luxurymag.cz)
Mix
Troufnete si na kalhoty s potiskem? (http://www.luxurymag.cz)

Ano,některé jsou vážně přehnané,ale mezi námi-odolali by jste například květinám? Já ne.

Když má ta holka styl a zároveň i prachy.

19. července 2012 v 17:08 | Agie*
Tak jsem pátrala po něčem zajímavým a zaujmla mě jedna stránka s lidmi,kteří chtěji prosadit svůj styl.Ukázat se světu.Vybírám pár extra kousků.Třeba inspiruje.
I Anywear Top, Windsor Bag, R Heels, Wagw Sunnies

Neuvěřitelně hloupý podraz

19. července 2012 v 14:25 | Agie*
Jsem tak hloupá.Pubertální děvka.Teda né doslova,ale něco jako děvka jsem.Připadám si jako zrůda.Nikdy jsem nad tím moc nepřemýšlela a pyšnila jsem se pomyslnýma trofejema přefiknutých kluků.Když nad tím tak přemýšlím,většinou to tak mají kluci.Kluci se pyšní holkami,které dostala a zase odkopli.Tak taková jsem já.Sprostá,nadržená,panovačná mrcha.Nemám žádné kamarádky.Nedivím se,každý o mě ví,že jsem děvka,ale pořád se hrnou nové oběti.Milovala jsem už někoho? NIKDY.Je mi 16 let a už jsem se vystřídala v posteli asi s osmnácti kluky.Jaký slastný pocit.Slečínky v mém věku většinou nemají žádné větší zkušenosti.Přesto se ale mohou chlubit že jseu vyspělejší-nejsou to děvky.To slovo používám tak často.Je to krásné slovo,chlouba,slast..

Od hlubokého přemýšlení mě vyruší hlasitý zvonek.Otevřu a vidím docela nevinného frajírka.Ale,ale-další oběť? To není oběť. Koukl se mi do očí a já čekala s rudými rty na polibek. Místo toho mi vrazil facku. "A to si říkáš frajer?!Mlátit holku..".Přikrčil obočí:"Ty víš že mám miliony důvodů tě třeba i zabít!".Chlapec odchází a já tupě přemýšlím,kdo to byl a co jsem mu provedla

Tvář mám rudou jak hrst jahod.Vycházím na ulici a užívám si pohledy nevinných pannen,těch žárlivých holek.Šeptají si,ukazují,smějí se.To je silný pocit. Zase jsem plně uspokojena.Teď už vidím opravdouvou oběť.Míří ke mně dvacetiletý kluk a já ho za chvilku táhnu do pokoje.Mamka si ani nevšimne,že jsem domů propašovala dospělého chlápka a tak si užívám vzrušení od hlavy až k patě.Telefonní číslo dám jako vždy mé milované babičky.Ano,trochu ji využívám,ale jak se mám jinak zbavit těch pijavic?
bitch, black and white, cool, hand, text

Včera,dnes,či zítra?

19. července 2012 v 11:51 | Agie*
Tak ve středu jsem jela do mého oblíbeného maloměsta,kde jsem žila krásných 12 let,než jsme se odstěhovali o pár kilometrů dál,zničilo mi to pár pevných přátelství,ale už jsem si zvykla. Jela jsem za mou dlouhodobou kamarádkou,kterou,stydím se to říct,ale neberu nějak vážně.Nemáme stejné názory.Kouřím.Ano kouřím a tajím to před ní,protože to nenávidí.Ona je celá poblízněná do módy,vlastně..Taky mě zajímá móda,ale nemáme tolik peněz,abychom si mohli dovolit nějaké předražené oblečení.Chvilkama jsme se neměli o čem bavit,ale nakonec to bylo fajn. Vymyslela mi krásný dárek k narozeninám-naše společná fotka v rámečku ! To mě od ní vážně potěšilo a mrzí mě,že si toho nedokážu tolik cenit,jako kdyby to bylo od L. Upekla mi dort a já bych si nejraději nafackovala za to,že mi není dost dobrá.Ale přátelství spočívá i na respektování názorů,ne? Ona ty mé nerespektuje(alespoň to tak teda cítím).I přez to jí mám ráda,ale je to zvláštní druh přátelství.
breaks, close, colorful, cute, friends

Because I love Beatles.

18. července 2012 v 11:36 | Agie*
Moje oblíbená,klasičtější kapela tu nesmí chybět.Miluju je.
beatles, george harrison, john lennon, paul mccartney, portrait
Jejich oči mají v sobě možná něco víc,než ty moje.
across the universe, all you need is, beatles, jim sturgess, jude
All you need is love.
beatles, cliche, eternal, john, lennon
John Lennon-my favourite personality.
band, beatles, george harrinson, john lennon, liverpool
Old photo,new history.
b&w, beatles, funny, photography, the beatles
The cutest photo.That*s love,what I feel to us.

Let it be,Hey jude,Yesterday,Help...My favourite songs.
beatles, bokeh, boy, fashion, freedom

amazing, awesome, beatles, the beatles
Love,love,love...
Bye Agie

You´re stronger than you think ! ))