I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Červen 2012

Odpočinula jsem si,byť jen nachvilku

28. června 2012 v 17:05 | Agie*
Moc jsem se zde neukazovala,ale ne proto,že bych nechtěla,ale protože jsem prožívala můj asi nejlepší školní výlet poblíž Brna.Vlastně jsem nečekala,že ten výlet bude něčím výjimečný,ale popravdě jsem si přála,když už je to náš poslední výlet před střední,aby se zdařil.Většinou bývám s mým hloučkem věrných a krvelačných kamarádů v koutě a bavíme se pouze spolu.Tento výlet byl něčím jiný.Přijeli jsme v podstatě bez očekávání a jen jsme se připravovali,že vlezem k bazénu a budem se tam plácat jak spálený prasata(promiňte za to ošklivé přirovnání).Začali jsme stavit stany a vzájemně jsme si pomáhali.K večeru,když se začalo stmívat,seděli už jsme skoro celá třída pohromadě.Bylo to fajn-opejkačka,zpívání,hra na kytaru.Na výletě s námi byl mladší učitel a jak jsme později zjistili,byl příjemný a taky...unavený! Usnul asi dvě hodiny před půlnocí a naše školní pařba se rozjela.Popíjeli jsme zbytky Jelzina z odpoledne,nakoupili jsme si piva a také jsme zdě měli rum s kolou a k tomu jsme pokuřovali cigára.Hned byla lepší nálada,to vám povím!

Později,když už se čas táhl k půlnoci,vytáhl jinak mnou nesnášený kluk trávu.Říkala jsem si,mám jít do toho? Překecal mě právě on a tak jsem si s nim a ještě s pár lidmi dala.Po chvilce jsem už jen chlemtala litry vody:DD.Samozřejmě-tlemila jsem se kokotinám a tak,ale to k tomu prostě patří.Hlavní je,že s toho není žádný průser i když polovina třídy bala buď zhulená,nebo opilá:D.

Potěšilo mě,že jsme se jako třída stmelili,ale pozdě.Zítra je můj poslední den na této škole a tak si asi pobrečím.....
adventure, behind, better, drive, escape

Heels

26. června 2012 v 17:18 | Agie*
flowers, girl, hells
Krásnéééé

Džínovina pořád letí

25. června 2012 v 18:27 | Agie*
Ano,jak už mám psáno v nadpisu,džínovina pořád letí.Ať už to jsou obyčejné džíny,nebo sukně,bralety,šortky či šaty vidíme je všude-denně.

beautiful, blue, clothes, cute, denim
Teď už jen,jaké si vybrat.

Fucking perfect.

25. června 2012 v 16:48 | Agie*
Tenhle obrázek mě dostal.Tak roztomilá,srdcervoucí a stylová dívenka.

concert, cute, daughter, girl, little girl
Sladké.

A protože je dnes nálada na pi*u tak poslouchám klasiku,žádnej těžkej metal.Takže Pink Floydi!!

Z přátel nic,vlastně jen krvavý bič.

25. června 2012 v 16:40 | Agie*
Co to je za nadpis!!? Co to zase plácám.
Mé temné myšlenky ujíždějí tam,kam nemají... Dnes jsem prostě měla zase jeden z těch depresivně smrdících dní,jak já říkám.Den už od rána černobílý,ale dopoledne jsem si připadala vlastně docela normálně.Normálně jako vždy tichá pitomá holka !

Po škole jsme zašli s přáteli na panáka rumu(fuj,ale nějak potřebujeme oslavit ty plížící se prázdniny za našimi zády).Docela poklídné sezení s nimi se obrátilo ve vzpouru.Ve spouru mě a mé "skvělé,věrné,milující" kamarádky.Já jí tak nenávidím,ale v hloubi srdce-v tom nejšiřejším koutku srdce jí mám pořád ráda.Víte,holka co vás přede všemi ponižuje i když si myslí že je to rádoby strašně vtipný je prostě jedním slovem SVINĚ.Jak bych to řekla,ona si na vás najde vždy něco nedokonalého,jak se mám potom cítit? To mi řekněte...Máš rozmazaný oči,máš oloupaný nehty,máš sexy výstřih,máš krásně rozcuchaný vlasy a věty tohoto typu dobře znám.Já se potřebuju vyřvat!!!!!!!!!!!!!!Už mi fakt všechno leze na nervy a tak mi nezbývá nic jiného,než se těšit na ty zdlouhavé,všemi milované prázdniny.

adorable, alone, beautiful, bitch, black and white, cute couple
Agie

Vylévání vzteku před zrcadlem

22. června 2012 v 22:12 | Agie*
Vylévání vzteku a smutku před zrcadlem je má oblíbená aktivita-vždy se koukám na ten svůj beznadějný obličej a zrovna dneska,nevím jakto,nevím proč jsem před zrcadlem vylévala smutek.Vlastně vím proč,opouštět svou školu a ještě k tomu díky svému stupidnímu rozhodnutí je vážně těžké a šíleně toho lituju.Když o tom s někým mluvím,jako by mi "kafe zhořklo v puse".
Nebudu se moc rozepisovat-bolí mě hlava,oči,záda a především..srdce:-)

Oblečte se do bílé od hlavy až k patě

22. června 2012 v 19:41 | Agie*
Proč sem dávám takovýto článek?
Nebaví mě chodit v černé a pařit se celé dny na sluníčku,chce to trochu to odlehčit,myslím že s friscem v ruce a s bílými šaty by mi bylo o mnoho lépe:-DD.Tak pro ukázku pár bílých kousků.

White out! Aneb oblečte se do bílé od hlavy až k patě!

Najednou už nic nepociťuji.

22. června 2012 v 18:47 | Agie*
Nemám potřebu pro lásku a najednou už ani nepociťuji zamilovanost.Asi jsem se mýlila v tom,že on by mohl být ten "pravý".Každopádně musím pořád koukat na jeho rozkošné fotky(aaaaaaaah).Snažím se ale ovládat a opravdu se mi to vede.

Jinak dneska jsem byla v jendom baru s kámoši -bylo to fajn,akorát tam mám asi jednoho příznivce Agie.Jaj,ale já ho opravdu nechci,ale nedokážu mu to říct,je mi ho líto.Teda dokážu,ale až časem,nedokážu ho dlouho tahat za nos.Já s ním taky nic neprovádím,to on se pořád vnucuje(promiň!).Pořád říká že za mnou o prázkách bude jezdit na kole-jako bych po tom nějak toužila.Přijde mi,že se chovám jako mrcha,ale nechci ztratit dobrého kamaráda-chci aby jím zůstal.

Příští týden rozlučkááááááááá!!! To bude legendární^^.Držte mi palce,abych tam neprovedla něco nekalýho,budu se snažit být hodná holka:-D.
anything, care, careless, fuck you, lazy
Asi tak se cítím^^

Motionless In White*

21. června 2012 v 16:59 | Agie*
Skupinu jsem poznala nedávno a velice rychle jsem si ji oblíbila vzhedem k mé libosti rocku a metalu.

Motionless In White

Aneb krásní,geniální metalisté-pro někoho ovšem cvoci a uřvaní neznabohové,)).
fallin in reverse, fir, motionless in white, motiontless in whire, radke

Ty holky mají styl

21. června 2012 v 15:37 | Agie*
Prohlížela jsem si na internetu různé lidi,zblázněné do módy a najednou narazím na holku v mém věku,která má opravdový smysl pro styl-fotky ale nešli sdílet,ani nic takového.Tak jsem se rozhodla hledat jinde,kde ze stránky budu moci vybrát pár holčin s pěkným stylem.

beauty, belt, blonde, clothes, cool

You´re stronger than you think ! ))