I´m not single,and I´m not taken.I´m simply no reserve for the one who really deserves my heart.
Life is a story,told by an idiot ^^

Hockey again*

11. května 2012 v 19:50 | Agie*
Absoulutní zlepšovák nálady ten hokej(teda v případě když dopadně dobře pro nás).
Vážně jsem pyšná na naše hráče,ano možná to není to,co před dvěmi leti,či před rokem nebo naopak před mnoha lety,ale pořád jsou naši hokejisti skvělý.První zápas byl,pokud vím,Česko:Dánsko-hravě jsme to dali na 2:0.Druhým zápasem byl Česko:Švédsko-tentokrát měli den oni a dali to na 4:1.S Norskem jsme po nájezdech vyhráli 4:3 a včera s Lotyšskem 3:1,u čehož jsem se vážně odvázala ! Dnešní souboj s Itálií byl jen pohlazením po tom všem,Češi měli oddech a porazili Italy 6:0.Tudíž máme z možných patnácti bodů - 11 bodů což podle mě není vůbec špatné.Držím palce pro nastávající souboj s Rusi a Němci,budou to mít těžké.Obvzlášť držím palce na čtvrtfinále a pokud to vyjde tak také na závěrečné finále. Češi do toho !!!

Tímto vzdávám dík zemřelým hokejistům "((( Pálila jsem i svíčky,dokonce jsem i plakala,ale ne,nepsala jsem ty ohrané statusy..Vždyť to je jen pro lajky!
R.I.P J.Marek,K.Rachůnek,J.Vašíček,Palo Demitra a dalším,kteří v letadle zemřeli..Nezapomenu na tak skvěle odehrané zápasy na kterých jste měli obrovský podíl"((


Možná je to debilní písnička,ale krásný text.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

You´re stronger than you think ! ))